Dossier transfers 2012

 

 

“Transferoverzicht”

 

(Sluitingsdatum overschrijvingen 15 juni 2012)

 

 

seizoen 2012-2013

 

zondagtopklasse

 

 

 

Transfers

Topklasse-zondag

Samenstelling

Fons Boekelder

 

Achilles ’29 uit Groesbeek

N: Nick van der Groes (NEC am)

N: Christian de Haan (De Bataven)

N: Michael Lanting (AFC)

N: Hamdi Tasci (Achilles 2e elftal)

N: Erwin Stadhouders (NEC)

N: Freek Thoone (sv Venray)
V: Berry van Leeuwen *(gestopt)

V: Peter van Putten (Rood Wit)

V: Bart van Beek (Juliana’31)

V: Arjan Goorman (HSC’21)

V: Sebastiaan Goderie (NEC am.)

V: Arjan Goorman (HSC’21)

V: Huub Creemers (Juliana’31)

V: Berry van Leeuwen (n.n.b.)

V: Luuk D’Hooge (Juliana’31)

V: Ted Heijckman (De Bataven)

 

AFC uit Amsterdam

N: Joshua Patrick (Argon)

N: Enrico Patrick ( SC Heerenveen)

N: Bas Ent (FC Lisse)

N: Beau Molenaar ( FK Hauqesund Noorwegen)
V: Shane Arana Barrantes (n.n.b.)

V: Lutzen Brink (n.n.b.)

V: Arsenio Dihalu (n.n.b.)

V: Mauritsio Helstone (n.n.b.)

V: Raymon van Emmenk (n.n.b.)

V: Michael Lanting (Achilles’29)

V: Yusuf Sarica (Alphense Boys)

 

Argon uit Mijdrecht (Gedegradeerd naar de hoofdklasse)
N: Nick van der Horst (SMVC Fair Play)

N: Wilco Krimp (Ijsselmeervogels’)

N: Rob Overvliet (ARC)

V: Joshua Patrick (AFC)

V: Ferdi Vrede (De Meern))

V: Brayton Biekman (n.n.b.)

V: Nick Vijlbrief (FC Lienden)

 

EVV uit Echt(L)

N: Marc Eberle (MVV)

N: Maikel Schuffelen (Heidebloem)

N: Isam Chergaoui (Groene Ster)

N: Chefrino Eind (Schaesberg)

N: Joey Kreukniet (SVN)
N: Joey Dekkers (SVC’2000)
N: Steff de Wit (SVC’2000)
V: Jelle Schrijvenaar (UNA)

V: Steven Barten (UNA)

V: Ton Timmermans (sv Venray)

V: Jorrit Ritzen (JVC Cuijk)

V: Dries Verbeemen (Apollo Gellick (België)

V: Bas Schoolmeesters (SVC 2000)

V: Noud Schoolmeesters (SCV 2000)

V: Ruud Wullems (Wilhelmina’08)

V: Brenny Evers (n.n.b.)

 

Haaglandia uit Rijswijk

N: Steven Verstraten (Voorschoten’97)

N: André Thiebou (VUC)

N: Jordy de Wit (VUC)

N: Serano van der Hurk ADO Den Haag)

N: Yassine Halim (Haaglandia zaterdag)

N: Hakan Turkoze (Ter Leede)

N: Jessie van der Burg (Velo)

N: Djanomi Traxel (HMSH)

V: Erkan Sensoy (Quick Boys)

V: Patrick de Groot (Quick Boys)

V: Jesse Schotman (ASWH)

V: Ramon van Bochoven (Rijnsburgse Boys)

V: Jacky Testa la Muta (DOVO)

V: Ismael Oruc (FC Emmen)

V: Jesse Schotman (ASWH)

V: Robin de Weij (FC Hilversum)

V: Giovalli Serbony (VVSB)

 

HBS uit ‘s-Gravenhage
N: Onbekend

V: Arsenio Halfhuid * (FC Emmen BVO)

V: Paul Bekker (JOS Watergraafsmeer)
V: Ekrem Kahya (n.n.b.)

 

FC Hilversum uit Hilversum (Gedegradeerd naar de hoofdklasse)
N: Giorgio Berkleef * (was gestopt)

N: Etkin Zivkara * (Quick Boys)

N: Rick Groenhard (Waterwijk)

N: Jordy Fernhout (Zuidvogels)

N: Gert Jan Bartels (FC Lienden)

N: Richard Dirven (De Dijk)

N: Robin de Weij (Haaglandia)

N: Nick Baggelaar (Hercules)
V: Pim Koppel * (gestopt)

V: Dion Glumac (n.n.b.)

V: Kheibar Mangal (VVZ’49)

V: Steffan Vlietstra (n.n.b.)

V: Kevin Keij (n.n.b.)

 

Hollandia uit Hoorn

N: Wencho Faell (ZAP)
V: Imro de Waard * (n.n.b.)

V: Ron Sijm (stopt)

V: Cees Duijn (Spirit’30)

V: Ferdy Kaleveld (Zwaluwen’30))

V: Ricardo Pengel (Zwaluwen’30)

V: Bob van Leeuwen (stopt)

HSC ’21 uit Haaksbergen
N: Erik Wassens (Rigtersbleek)

N: Jasper Agelink (Rigtersbleek)

N: Mart Schutten (AZSV)

N: Arjan Goorman (Achilles’29)

N: Remy Raterink (De Graafschap)

N: Kevin Ooms (De Graafschap)

V: Peter Waanders * (gestopt)

V: Jordi Holtkamp (SVZW)

V: Michael Wensing (SVZW)

V: Melvin Degenaar (Tubantia)

V: Jordi van Ek (SVZW)

V: Jeffrey Brammer (n.n.b.)

V: Bart de Jong (n.n.b.)

V: Kai Ordelmans (Bon Boys)

V: Cenk Uguz (Excelsior’31)

 

JVC Cuijk uit Cuijk

N: Sam Wassenberg (UDI’19/Beter Bed)

N: David Magee (DTS Ede)

N: Brandon Leiwakabessy (De Treffers)

N: Martijn van Strien (IJselmeervogels)

N: Mark Fennebeumer (CSV Apeldoorn)

N: Shanon Caemelia (NEC amateurs)

N: Joriz Ritzen (EVV)

N: Mehmet Dingil (Blauw Geel’38)

N: Erik de Kruijk (Barendrecht)

N: Nick de Graaf (SVZW)

V: Ferdi Ankankan (stopt,trainer Hatert)

V: Bart Tinus (Spakenburg))

V: Wesley Meeuwsen (Blauw Geel’38)

V: Rik van Griensven (Blauw Geel’38)

V: Colin van Maurik (Leones)

V: Jesper Remmen (n.n.b.)

V: Martijn de Groot (Alverna)

V: Luuk Schoofs (n.n.b.)

V: Rene Willemse (n.n.b.)

V: Marcio Juncquiera (n.n.b.)

 

FC Lienden uit Lienden
N: Mo Ajiach DTS’35)

N: Anouar Tmim (GVVV)

N: Remco Speelziek (DTS’35)

N: Wesley Burhenne (Dijkse Boys)

N: Dominique Vos (SC Genemuiden)

N: Tim Colijn (Valleivogels)

N: Romano Denneboom (Harkemase Boys)

N: Salim Amerzgiou ( Spakenburg)

N: Niick Vijlbrief (Argon)

V: Sander ter Maat * (n.n.b.)
V: Mourad Besselink * (n.n.b.)

V: Jos van Nieuwstad (Capelle)

V: Marc Harlaux (VVA’71)

V: Gerrit Jan Bartels (Dutch Lions. VS)

V: Roel Fernand (Bennekom)

V: Jullien van Diest (Hercules)

V: Fathi Ahmed (n.n.b.)

V: Jeffrey Arends (DOVO)

V: Orin de Waard (n.n.b.)

V: Jesse Pastoors (n.n.b.)

V: Jory ten Brink (FC Presikhaaf))

 

Quick ’20 uit Oldenzaal (Gedegradeerd naar de hoofdklasse)
N: Hermani di Andrade * (FC Twente)

N: Jacob Said (Achilles’12)

N: Frank de Jong (Achilles’12)

N: Jeroen Visscher (acilles’12)

N: Remco Olde Hendrikman (Rigtersbleek)

N: Stef van der Velden (Rigtersbleek)

N: Sander van der Meer (AJC’96)

N: Kevin Winkelhuis (Excelsior’31)

V: Kostas Moissis * (n.n.b.)

V: Koen Olde Monnikhof (Be Quick 1887)

V: Jafeth Tanate (Glanerbrug)

V: Ferdi Kocoz (Glanerbrug)

V: Job Ravelli (Rigtersbleek)

V: Bas Woesthuis (SVZW)

 

De Treffers uit Groesbeek
N: Max de Wijze (Leones)

N: Kevin de Bruin (Groesbeekse Boys)

N: Eef van Riel (De Bataven)

N: Rick Verbeek ( VVV-Venlo b.v.o.)

N: Jean Black FC OSS)
V: Guilliano Grot * (WKE)
V: Erik Makaay * (n.n.b.)

V: Paul Jans (sv Venray)

V: Patrick Pothuizen (stopt)

V: Ahmet Kilic (n.n.b.)

V: Giel Neervoort (FC Presikhaaf)

V: Brandon Leiwakabessy (JVC Cuijk)

 

UNA uit Veldhoven (nacompetitie voor klasse behoud)
N: Tim Strijbosch * (KFC Oosterzonen Bel)

N: Jelle Schijvenaars (EVV)

N: Steven Barten (EVV)

N: Niels Vreven (Brabantia)

N: Elroy Deege (De Valk)

N: Torino Hunte (OSS’20)

V: Rinse Wiekema (Schijndel)

V: Randy van Heijnsbergen (OJC Rosmalen)

V: Freek Bakermans (Marvilde)

V: Max van Kollenburg (Marvilde)

V: Dony Spruijt (Rood Wit Veldhoven)

V: Koen van Steensel (De Valk)

V: Tügberk Yildrim  (Geldrop)

V: Paul Dijkmans (Bladella)

V: Mickey van Hooft (Schijndel)

V: Randy Thenu (Schijndel)

 

VVSB uit Noordwijkerhout

N: Jelmer Vijlbrief (RCL)

N: Omar Hamdi (SJC)

N: Jordie Heimans (DWV)

N: Giovalli Serbony (Haaglandia)

V: Ad van Duivenvoorde (SJC)

V: Maickel Ferrier (SJC)

V: Geert van der Weide (stopt)

V: Daan Ruigrok (n.n.b.)

V: Patrick Krop (n.n.b.)

V: Ronald van der Meer  (Rijnsburgse Boys)

 

WKE uit Emmen
N: Andy van der Meijde * (geen club)
N: Guilliano Grot * (De Treffers)

N: Erik Eleveld * (Harkemase Boys)

N: John van Dalen (ACV)
N: Sander Meertens (Hoogeveen)

N: Gradus Hempenius (Excelsior’31)

N: Kevin Mooibroek HHC Hardenberg)

V: Bjorn Zwikker * (n.n.b.)
V: Peter van der Slot * (Harkemase Boys)

V: Pieter IJzerman (n.n.b.)

V: Ryan Bruinsma (HZVV)

V: Martin de Roo (SC Erica)

V: Rudolf Lip (n.n.b.)

V: Martijn Doldersum (MSC)

V: Martijn Kamps (PKC’83)

 

 

Transfers

Hoofdklasse B-zondag

 

Baronie uit Breda

N: Jorn Sweres (NAC Breda)

N: Tommy Croes (JEKA)

N: Emre Ücerler (JEKA)

N: Eric Doesburg (Zwaluw)
N: Chafik Boushaba (KFC Nieuwmoer, Bel.)

N: Robbert van Oorschot (Advendo)

N: Devon van Dam (Advendo)

V: Guido van Sant (Achilles Veen),

V: Ruud van Stokkom (DESK)

V: Frits Paap (Halsteren)

V: Vincent Vervoort (Unitas Gorinchem)

 

Blauw Geel’38 uit Veghel
N: Wesley Meeuwsen (JVC Cuijk)

N: Rik van Griensven (JVC Cuijk)
V: Mehmet Dingil (JVC Cuijk)

V: Roy van Lokven (n.n.b.)

V: Joost Janssen (n.n.b.)

V: Kadier Budaklier (PSV am.)

V: Roy van Lokven (Deurne)

 

 

De Valk uit Valkenswaard
N: Carsley Mathilda (Brabantia)

N: Michel Leon-Payo (Brabantia)

N: Koen van Steensel (UNA)

N: Danilo Verus (Brabantia)

N: Jur Rademakers (Valkenswaard)

N: Bart van Limpt (ass. coach Brabantia)
V: Sjaak Egmond (Schijndel)

V: Tom Konings (RKSV Heeze)

V: Elroy Deege (UNA)

V: Anthony de Haan (vv Gestel)

V: Twan Janssen (Dommelen)

 

DESK uit Kaatsheuvel
N: Jamiel Cools (Gudok)

N: Martijn Luijbregts (Jong Brabant)

N: Ralf van Gestel (Gilze)

N: Ruud van Stokkom (Baronie)

N: Farley Kromodikoro (OJC Rosmalen)

N: Jouri Kemna (Sarto)

N: Imdat Solmaz (Schijndel)

N: Arie Ekelenboom (Oosterhout)

N: Lars Schimmert (WSC)

N: Mounir Mamaar (Dongen)
V: Enis Ulusan (Achilles Veen)

V: Yassine Asrih (Achilles Veen)

V: Jaouad Charou (Neptunes)

V: Sjack van Rijnsbergen (n.n.b.)

V: Jamie Pennings (WSC)

V: Stijn Biemans (IFC)

V: Rini Hoevenaar (Noad)

V: Huseyin Efe (TSC)

V: Stefan Zopfi (sv Capelle)

V: Sijmen Branderhorst (sv Capelle)

V: Casper van Elsacker (Ons Vios)

V: Marko Katic (n.n.b.)

 

sv Deurne uit Deurne
N: Jeroen van de Kerkhof (Overpelt, Bel.)

N: Ronald Joosten (NWC)

N: Roy van Lokven (Blauw Geel’38)
V: Roy Tulmans (n.n.b.)

V: Rico Kuipers (n.n.b)

 

Dijkse Boys uit Helmond (Gedegradeerd naar de 1e klasse)
N: Onbekend
V: Kevin van Veen (UDI’19/Beter Bed)

V: Wesley Burhenne (FC Lienden)

V: Okan Kurt * (Babberich/Liemers)

V: Dennis Bouma (Gemert)

 

vv Dongen uit Dongen

N: Onbekend
V: Kevin van den Heijkant (Achilles Veen)

V: Sander de Bont (OSS’20)

V: Mounir Mamaar (DESK)

V: Koen Bakker (stopt)

 

EHC uit Hoensbroek (Periodekampioen)
N: Onbekend
V: Onbekend

 

vv Gemert uit Gemert  (Kampioen en promoveert naar de Topklasse)
N: Jorzolino Falkenstein (Barendrecht)

N: Dennis Bouma (Dijkse Boys)

N: Nuelson Wau (FC De Kempen, Belgie)

N: Ronny Heijmans (ASV’33)

V: Pieter Kuijpers (n.n.b.)

V: Irfan Gadzo (n.n.b)

V: Bas van der Reijken (Germania)

 

Groene Ster uit Heerlen
N: Onbekend
V: Jeroen Habets (vv Gestel)

V: Isam Chergaoui (EVV)

 

sv Meerssen uit Meerssen
N: Onbekend
V: Onbekend

 

RKSV Nuenen uit Nuenen

N: Kobus Christianen (NAC Breda)

V: Joep van Maasakkers (vv Geldrop)

 

OJC Rosmalen uit Rosmalen
N: Randy van Heijnsbergen (UNA)

N: Bas Smulders (Venray)
V: Farley Kromodikoro (DESK)

V: Nicky Scheepens (stopt)

V: Fred van Schaik (HVCH)

 

sv Venray uit Venray
N: Tom Timmermans (EVV)

N: Paul Jans (De Treffers)

N: Roy Hendriks (SSS’18)

V: Freek Thoone (Achilles’29))

V: Bas Smulders (OJC Rosmalen)

V: Thomas de Jong (n.n.b.)
V: Koen Stevens (n.n.b.)
V: Ruud Verhappen (n.n.b.)
V: Jaap Litjens (stopt) Venray

 

Advertenties

One response to “Dossier transfers 2012

  • Ginnekenees

    Van Vincent Vervoort is nog niet zeker, hij wacht op een afrondend gesprek, bovendien heeft ie veel andere aanbiedingen van hoger spelende clubs.

Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit / Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit / Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit / Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit / Bijwerken )

Verbinden met %s

%d bloggers liken dit: