Programma Hoofdklasse B zaterdag

EERSTE PERIODE

Wedstrijddag 1
3 september
Achilles Veen – Zwaluwen
Heerjansdam – Kloetinge
Hoek – ASWH
LRC Leerdam – Excelsior M.
Nieuw Lekkerland – Kozakken Boys
Scheveningen – Nivo Sparta
XerxesDZB – RVVH

Wedstrijddag 2
10 september
ASWH – Achilles Veen
Excelsior M. – Hoek
Kloetinge – Scheveningen
Kozakken Boys – XerxesDZB
Nivo Sparta – LRC Leerdam
RVVH – Heerjansdam
Zwaluwen – Nieuw Lekkerland

Wedstrijddag 3
17 september
Achilles Veen – Excelsior M.
Heerjansdam – XerxesDZB
Hoek – Nivo Sparta
LRC Leerdam – Kloetinge
Nieuw Lekkerland – ASWH
Scheveningen – RVVH
Zwaluwen – Kozakken Boys

Wedstrijddag 4
24 september
ASWH – Zwaluwen
Excelsior M. – Nieuw Lekkerland
Kloetinge – Hoek
Kozakken Boys – Heerjansdam
Nivo Sparta – Achilles Veen
RVVH – LRC Leerdam
XerxesDZB – Scheveningen

Wedstrijddag 5
1 oktober
Achilles Veen – Kloetinge
ASWH – Kozakken Boys
Hoek – RVVH
LRC Leerdam – XerxesDZB
Nieuw Lekkerland – Nivo Sparta
Scheveningen – Heerjansdam
Zwaluwen – Excelsior M.

Wedstrijddag 6
8 oktober
Excelsior M. – ASWH
Heerjansdam – LRC Leerdam
Kloetinge – Nieuw Lekkerland
Kozakken Boys – Scheveningen
Nivo Sparta – Zwaluwen
RVVH – Achilles Veen
XerxesDZB – Hoek

Wedstrijddag 7
15 oktober
Achilles Veen – XerxesDZB
ASWH – Nivo Sparta
Excelsior M. – Kozakken Boys
Hoek – Heerjansdam
LRC Leerdam – Scheveningen
Nieuw Lekkerland – RVVH
Zwaluwen – Kloetinge

Wedstrijddag 8
29 oktober
Heerjansdam – Achilles Veen
Kloetinge – ASWH
Kozakken Boys – LRC Leerdam
Nivo Sparta – Excelsior M.
RVVH – Zwaluwen
Scheveningen – Hoek
XerxesDZB – Nieuw Lekkerland
TWEEDE PERIODE

Wedstrijddag 9
5 november
Achilles Veen – Scheveningen
ASWH – RVVH
Excelsior M. – Kloetinge
Hoek – LRC Leerdam
Nieuw Lekkerland – Heerjansdam
Nivo Sparta – Kozakken Boys
Zwaluwen – XerxesDZB

Wedstrijddag 10
12 november
Heerjansdam – Zwaluwen
Kloetinge – Nivo Sparta
Kozakken Boys – Hoek
LRC Leerdam – Achilles Veen
RVVH – Excelsior M.
Scheveningen – Nieuw Lekkerland
XerxesDZB – ASWH

Wedstrijddag 11
19 november
Achilles Veen – Hoek
ASWH – Heerjansdam
Excelsior M. – XerxesDZB
Kloetinge – Kozakken Boys
Nieuw Lekkerland – LRC Leerdam
Nivo Sparta – RVVH
Zwaluwen – Scheveningen

Wedstrijddag 12
3 december
Achilles Veen – Kozakken Boys
Heerjansdam – Excelsior M.
Hoek – Nieuw Lekkerland
LRC Leerdam – Zwaluwen
RVVH – Kloetinge
Scheveningen – ASWH
XerxesDZB – Nivo Sparta

Wedstrijddag 13
10 december
ASWH – LRC Leerdam
Excelsior M. – Scheveningen
Kloetinge – XerxesDZB
Kozakken Boys – RVVH
Nieuw Lekkerland – Achilles Veen
Nivo Sparta – Heerjansdam
Zwaluwen – Hoek

Wedstrijddag 14
21 januari
ASWH – Hoek
Excelsior M. – LRC Leerdam
Kloetinge – Heerjansdam
Kozakken Boys – Nieuw Lekkerland
Nivo Sparta – Scheveningen
RVVH – XerxesDZB
Zwaluwen – Achilles Veen

Wedstrijddag 15
28 januari
Achilles Veen – ASWH
Heerjansdam – RVVH
Hoek – Excelsior M.
LRC Leerdam – Nivo Sparta
Nieuw Lekkerland – Zwaluwen
Scheveningen – Kloetinge
XerxesDZB – Kozakken Boys

Wedstrijddag 16
4 februari
ASWH – Nieuw Lekkerland
Excelsior M. – Achilles Veen
Kloetinge – LRC Leerdam
Kozakken Boys – Zwaluwen
Nivo Sparta – Hoek
RVVH – Scheveningen
XerxesDZB – Heerjansdam

Wedstrijddag 17
11 februari
Achilles Veen – Nivo Sparta
Heerjansdam – Kozakken Boys
Hoek – Kloetinge
LRC Leerdam – RVVH
Nieuw Lekkerland – Excelsior M.
Scheveningen – XerxesDZB
Zwaluwen – ASWH
DERDE PERIODE

Wedstrijddag 18
3 maart
Excelsior M. – Zwaluwen
Heerjansdam – Scheveningen
Kloetinge – Achilles Veen
Kozakken Boys – ASWH
Nivo Sparta – Nieuw Lekkerland
RVVH – Hoek
XerxesDZB – LRC Leerdam

Wedstrijddag 19
10 maart
Achilles Veen – RVVH
ASWH – Excelsior M.
Hoek – XerxesDZB
LRC Leerdam – Heerjansdam
Nieuw Lekkerland – Kloetinge
Scheveningen – Kozakken Boys
Zwaluwen – Nivo Sparta

Wedstrijddag 20
17 maart
Heerjansdam – Hoek
Kloetinge – Zwaluwen
Kozakken Boys – Excelsior M.
Nivo Sparta – ASWH
RVVH – Nieuw Lekkerland
Scheveningen – LRC Leerdam
XerxesDZB – Achilles Veen

Wedstrijddag 21
24 maart
Achilles Veen – Heerjansdam
ASWH – Kloetinge
Excelsior M. – Nivo Sparta
Hoek – Scheveningen
LRC Leerdam – Kozakken Boys
Nieuw Lekkerland – XerxesDZB
Zwaluwen – RVVH

Wedstrijddag 22
31 maart
Heerjansdam – Nieuw Lekkerland
Kloetinge – Excelsior M.
Kozakken Boys – Nivo Sparta
LRC Leerdam – Hoek
RVVH – ASWH
Scheveningen – Achilles Veen
XerxesDZB – Zwaluwen

Wedstrijddag 23
14 april
Achilles Veen – LRC Leerdam
ASWH – XerxesDZB
Excelsior M. – RVVH
Hoek – Kozakken Boys
Nieuw Lekkerland – Scheveningen
Nivo Sparta – Kloetinge
Zwaluwen – Heerjansdam

Wedstrijddag 24
21 april
Heerjansdam – ASWH
Hoek – Achilles Veen
Kozakken Boys – Kloetinge
LRC Leerdam – Nieuw Lekkerland
RVVH – Nivo Sparta
Scheveningen – Zwaluwen
XerxesDZB – Excelsior M.

Wedstrijddag 25
5 mei
ASWH – Scheveningen
Excelsior M. – Heerjansdam
Kloetinge – RVVH
Kozakken Boys – Achilles Veen
Nieuw Lekkerland – Hoek
Nivo Sparta – XerxesDZB
Zwaluwen – LRC Leerdam

Wedstrijddag 26
12 mei
Achilles Veen – Nieuw Lekkerland
Heerjansdam – Nivo Sparta
Hoek – Zwaluwen
LRC Leerdam – ASWH
RVVH – Kozakken Boys
Scheveningen – Excelsior M.
XerxesDZB – Kloetinge


Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit / Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit / Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit / Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit / Bijwerken )

Verbinden met %s

%d bloggers liken dit: