Dossier transfers

Overschrijvingen Topklasse zondag

Bijgewerkt t/m 15-06-2011, samenstelling Fons Boekelder

Club Nieuw Weg
Achilles´29 Daan Paau (AWC), Ted Heijckmann (Vitesse), Willem Korsten (geen club), Rik Sebens (De Graafschap), Hub Creemers (Juliana’31), Dominique Scholten (FC Oss), Berry van Leeuwen (FC Oss) Gradus Hempenius (Excelsior’31), Stefan Kersten (stopt), Peter Hendriks (stopt), Ivo Rigter (stopt), Maarten Smolders (stopt), Roy Grootaert (stopt), Mark van Haarlem (Quick’88),
AFC Michael Lanting (Hollandia), Jasper de Haer (Argon), Mike Derlagen (Young Boys), Murat Onal (FC Volendam), Joost Heij (CSV Apeldoorn), Yusuf Sarica (Young Boys) Laurens Samson (stopt), Patrick Krop (VVSB), Said Moumane (stopt), Steve Kenepa (Leonidas), Sil Paddenburg (Ajax, ama), Tatchary Langguth (nnb), Chelton Linger (nnb), Tuan Truong Minh (nnb), Chelton Linger (Quick Boys)
Argon Ferdi Vrede (De Meern), Justin Sporkslede (Volendam), Kevin Hansen (Ajax, ama), Vincent Verheul (FC Den Bosch 2), Bogdan Constantin (Swift), Robin Muller van Moppes (JOS) Kevin Rijnvis (Sparta Nijkerk), Anton den Haan (Quick Boys), Rory van Gulik (Sportlust’46), Jasper de Haer (AFC), Michael Kentrop (CSW), Thabiso van Zeijl (VVSB), Aziz Ouaouirst (nnb), Tuan Truong Minh (Zouaven)
Baronie Chafik Boushaba (Groen Wit), Tom Janssen (Terneuzen), Rick Dielemans (Boeimeer), Job Buskens (Jong VVV Venlo), Marc Santegoets (Nivo Sparta) Mathijs Hage (KFC Nieuwmoer), Revy Rosalia (FC Lienden), Sjack van Rijsbergen (DESK), Wim Kustermans (KFC Nieuwmoer), Mervin Westerduin (Nieuwmoer), Bas van Loon (Willem II), Robin van Nijnatten (KFC Nieuwmoer), Sjoerd Schrier (nnb), Tiago Faria da Silva (Jong Willem II), Stefan Wiegerink (Jong Willem II), G.Zschuesschen (Kozakken Boys), Emile Linkers (ARC)
De Treffers Guillani Grot (Inter Turku, Finland per 26-01-2011), Fabian Buttgereit (Honnepel, Dld), Bernard Hofstede (Fortuna Sittard), Paul Jans (Dender, Bel), Berry Peters (FC Lienden), Berry Beijer (Vitesse/AGOVV) Edwin Koen (JVC Cuijk), Orin de Waard (FC Lienden), Bjorn Suppers (Herpinia), Dennis Smit (OJC Rosmalen), Sherwin Grot (Presikhaaf), Koen Garritsen (HSC’21)
EVV Tom Timmermans (Dijkse Boys), Edwin Wang (MVV), Marcus Rychlik (Fortuna Sittard), Kevin van Dessel (APOP Cyprus) Dave Zafarin (Groene Ster), Dirk-Jan Derksen (nnb), Dennis Welters (Heidebloem), Kjell Knops (MVV), Michiel Pluim (Heidebloem), Ralph Tobben (Wilhelmina’08)
FC Hilversum Erik Metgod (VSV), Ceriel Oosthout (IJsselmeervogels), Samet Sukus (Alphense Boys), Nourdin El Harmazi (Spakenburg), Abderrahim Loukilli (Houten) Fadufik Adnane (GVVV), Giorgio Berkleef (nnb), Daan de Vaal (Hilversum zat.), Michiel Foppen (nnb), Tony Cusell (GVVV)
FC Lienden Orin de Waard (Treffers), Jos van Nieuwstadt (Hoek), Revy Rosalia (Baronie), Jorg van Nieuwenhuijzen (Hoek), Jesse Pastoors (Babberich), Stan van Hoeven (TEC), Rene van Dieren (Sparta R’dam), Jahrizino Valentijn (Haaglandia) Dominique Vos (SC Genemuiden), Christiaan Cicek (Excelsior’31), Berry Peters (n.n.b.), Jordi Brands (Roda Boys Bom.), Armand van den Top (IJselmeervogels), Patrick van Halteren (vv Berghuizen), Kevin Moeliker (Bennekom), Eddy Putter (nnb), Pieter Kuijpers (Gemert), Mohammed Ajiach (DTS), Sven van Ingen (TEC), Berry Peters (De Treffers), Erik de Kruijk (Barendrecht), Jaap Davids (RKHVV)
FC Oss  Jordi Braam (NEC), Ryan van Dijk (NEC), Dennis Jansen (NEC A1), Marc Roebbers (NEC A1), Milad Intezar (NEC), Marc Koot (UDI’19), Charly van den Ouweland (RBC), Roy de Ruiter (AGOVV), Jeffrey Hoogenbosch (Union), Kevin Huijsman (FC Utrecht 2) Cedric Olondo (Ethnikos Piraeus, Griekenland), Emrullah Guvenc (nnb), Serdal Guvenc (nnb), Aziz Moutawakil (nnb), Erik Wegh (De Bataven), Melvin Kolf (NEC ama), Chaly Jones (nnb), Dino Peltjo (Duffel), Barry van Leeuwen (Achilles’29), Esad Razic (RW Oberhausen), Dominique Scholten (Achilles’29), Gino Heerings (Katwijk)
vv Gemert Bart van Schijndel (Deurne), Pieter Kuipers (Lienden), Joost Habraken (Helmond Sport), Levi van der Heijden (Overpelt, Bel), Jordy Beekmans (Gemert 2), Theun Ketelaars (Gemert 2), Mark Gloudemans (Bavos) Tomas Hendriks (Deurne), Jorg Hazenveld (stopt), Rob v.d. Crommenacker (stopt), Thijmen Brouwer (stopt), Admir Haznadar (Duffel, Belgie), Bjorn Becker (Best Vooruit), Noel Janssen (Nuenen)
Haaglandia Rico Kogeldans (ARC), Deniz Alkac (FC Dordrecht), Brian Paul Tesselaar (AFC’34), Giovialli Serbony (FC Rijnvogels), Jeal Paas (Vredenburch), Vergillio Hagens (Sparta Rotterdam BVO), Jacky Testa la Muta (DHSC), Alperen Kadakal (BMT), Dries Smit (Verburch), Yoni Heinsbroek (Leonidas), Brahim Amheye (GDA), Robin Verweij (DWV), Osman Kaya Excelsior), Danny van den Bergh (Alphense Boys), Prince Addai (FC Rijnvogels), Yassin Belghar (Sparta Rotterdam BVO),Danny de Leeue (DHSC), Patrick Batiste ADO Den Haag BVO), Ferry de Jong (ADO Den Haag BVO), Chris Wijnterp (Scheveningen) Sander van Gool (nnb), Nick Keizer (Westlandia), Graeme de Jong (Westlandia), Kevin Hofman (Westlandia), Jahirzino Valentijn (Lienden), Serano van den Hurk (ADO Den Haag), Tom Kalkhuis (Breukelen), Rachidi Gilkes (‘s-Gravenzande), Mike Hollenber (DSO)
Hollandia Ferdy Kaleveld (Zwaluwen’30), Terry Bosma (Zaanlandia), Ivo de Heus (De Zouaven), Erik Homan (JOS), Arjan Boekweit (Zouaven), Eddy Torto (clubloos), Danilo Bisecco (FC Volendam BVO), Mohamed Darir DWS), Furkan Sahin (Ajax zat.) Michael Lanting (AFC), Jeffrey Esser (AFC’34), Peter Kuiper (KGB), Tim Emmerink (AFC’34), Roel de Vries (SRC), Rudo Hidden (Volendam, ama), Mezut Eslik (Zeeburgia), Bob Rijkhoff (Spartanen)
JVC Cuijk Erwin Koen (De Treffers), Abdes Assouki (Dijkse Boys-KVC Houtvenne,Bel), Paul Kooiker (Best Vooruit), Stan Broenland (JVC A1), Rene Willemse (JVC A1), Jordy de Kat (Tangerang Wolves, Indon.) Daniël Voigt (Lutlommel, Bel.), Mick Boogaard (Rood Wit), Rik Renirie (Juliana’31), David Ririhena (Rood Wit Groesbeek), Jacky Chi (Rood Wit Groesbeek)
Quick’20 Niels Sijtsma (DOS’19), Jafeth Tanate (Sparta Enschede), Thomas Elbersen (De Esch), Kevin Moissis (HSC’21), Sven Weenink (PH Almelo), Ferdi Kocoz (SC Enschede), Daan van Benthum (Achilles’12), Engin Demir (Achilles’12), Ron Naafs (SC Enschede), Mesut Yildirim (SC Enschede), Edris Hijrat (Frederikstadt Noorwegen), Jayant Ashis Thani (UVS) Jordie Kamphuis (SVZW), Tim Engbers (SVZW), Michel Lange Venterink (n.n.b.), Patrick van Halteren (vv Berghuizen), Maikel Kampjes (Excelsior’31), Kevin Winkelhuis (n.n.b.), Mirko Zwiers (SVZW), Hans van Zetten (Glanerbrug), Marc Voshaar (Stevo), Tim Pothast (Glanerbrug), Ramon Pasveer (Glanerbrug), Desmond Holtman (Glanerbrug), Nebil Cimen (Go Ahead Kampen)
VVSB Patrick Krop (AFC), Kenny Heemskerk (FC Lisse), Jordy Zwart (AFC), Thabiso van Zeijl (Argon), Daan Ruigrok (Hillegom), Max van Oostenrijk (Quick Boys), Jelle Vleugel (UDO) Marc Hogervorst (nnb), Richard Dirven (nnb), Maurice Fransen (Voorschoten’97), Jason Trommel (Xerxes DZB), Tim van der Weiden (nnb), Donovan Mijnals (JOS)

Overschrijvingen Hoofdklasse B zondag

Bijgewerkt t/m 15-06-2011,  samenstelling Fons Boekelder

Club Nieuw Weg
Blauw Geel’38/OW Mustafa Guler (FC Den Bosch), Nick van de Berg (Mierlo Hout) Geoffrey Prommayon (ass.trainer Blauw Geel), Dave en Mike Eveleens (DESO), Jorg vd Berg (Prinses Irene), Hamza Benmira (nnb)
DESK Kaatsheuvel Sjack van Rijsbergen (Baronie), Huseyin Efe (TSC), Jard de Langen (LONGA), Thijs van den Berg (FC Den Bosch), Jamie Pennings (Sarto), Mark Thomson (RKTVV), Jaouad Chraou (Dongen) Frank Kuppens (UNA), Thom van Santbergen (nnb), Maarten Vos (Deurne), Imdat Solmaz (Schijndel), Dylan Jonkers (Willem II)
vv Deurne  Bart Zanders (Venray), Lennart Gerdes (VVV), Thomas Hendriks (Gemert), Maarten Vos (DESK), Dennis Bouwmans (Deurne 2), Jory Suylen (Deurne 2) Bart van Schijndel (Gemert), Dennis Bouma (Dijkse Boys), Ritchie Sam Anpong (UNA), Joep Sijbers (IVO Velden), Twan van Schijndel (stopt), Ralf van den Heuvel (ZSV), Ronald Hikspoors (nnb), Falk Louwers (NWC), Gerald Janssen (RKVVO)
vv Dongen Sander de Bont (Wuustwezel, Bel.) Kevin van den Heijkant (Willem II/RKC A1) Sonny Moerenhout (stopt ivm studie), Jaouad Chraou (DESK)
EHC/Heuts  Hoensbroek Wesley Schors (Siegen, Dld), Bas van Herk (Langeberg), Olaf Rompelberg (Excelsior Veldwezelt, Bel)  Ole Tobiassen (stopt), Luc Janssen (stopt)
Juliana’31 Malden Rik Renirie (JVC Cuijk), Roel Hendriks (OSS’20), Maarten Versteegen (Quick 1888), Robin Custers (VVV Venlo), Remo Loeffen (SSS’18), Michiel Zeller (Juliana A1), Niek Sebens (Graafschap) Job van Steen (RKHVV), Rick Hutting (Alverna), Teun Rengers (Oirschot Vooruit), Hub Creemers (Juliana’31). Kay Thomassen (Quick 1888), Bram van Wanrooy (Milsbeek), Peter Tunnessen (Germania)
sv Meerssen Dominique Bosch (FC Vinkenslag), Cem Bozkurt (De Ster), Frank Ficker (Bekkerveld), Ricardo Geurts (RVU), Mickey Knarren (Roda JC A1), Jimmy Vriezelaar (MVV A1), Erdinc Yldirim (KSK Tongeren) Ruben Quaden (GSV’28), Luuk Fiddelers (SC Susteren), Joost Kreijn (BSV Limburgia), Jens Reichelt (Kohlscheid), Robbie van Winssen (Eijsden), Pascal Beenkens (RKUVC), Jos Drummen (Leonidas W.), Mazin Karagoli (Dijkse Boys)
OJC ROSMALEN Ferdy van den Berg (Margriet), Glenn Schapendonk (BVV), Dennis Smit (De Treffers), Jordy van Dintheren (FCK De Hommel), Kevin van Zijl (OJC2), Rene Geerts (Schijndel) Bas van den Berk (DIO Groningen), Freek van Eembergen (LRC Leerdam), Roy Landers (DESO), Pieter Schrassert Bert (jeugdtrainer Sparta R), Gallid Cherrou (Roda Boys Bom)
vv Papendrecht Bruce Godvliet (Katwijk), Karsten van de Velde (IFC), Boudy Hoogendoorn (HBS), Martijn Le Conge (HBS), Robin van Dreumel (OVV), Glenn Godvliet (RVVH), Jeffrey Cornfield (Pelikaan), Nick Kamerling (Papendr zat) Ethmund Henriquez (Brabantia), Martijn Vosselman (RVVH), Chris Lever (PFC),  Lee Quincy Cheuk a Lam (nnb), Jurath Leihitu (Stedoco), Mo Azaimi (Belgie), Max van Dongen (Papendrecht-za) en Koen LIghaam (Alblasserdam
Schijndel/VITAM Imdat Solmaz (DESK), Taoufik Ameziane (Unitas G), Patrick Smulders (UNA), Erik van Adelberg (De Valk) Ruud Verhappen (Venray), Bas Smulders  (Venray), Randy Thenu (UNA), Luc Heerkens (BMC), Rene Geerts (OJC Rosmalen), Eric Atuahene (WSC)
De Valk Valkenswaard Dennis van den Berg (EFC), Jurgen Pinckers (Blauw Geel’38), Tom Dekkers (Rood Wit V), Sjaak Egmond (SBC), Tom Konings (Rood Wit V), Jordi van Meurs (Valkenswaard) Antwan Rijkers (Overpelt, Bel), Sergio Kawarmala (FC Eindhoven), Roy Vissers (UDI’19), Hugo Postuma (stopt), Danny van den Eijnden (Dommelen), Peter van Dooren (Dommelen), Erik v Adelberg (Schijndel)
sv Venray Ruud Verhappen (Schijndel), Bas Smulders (Schijndel) Daan Geenen (stopt), Bart Zanders (Deurne)
UNA Zeelst Randy Thenu (Schijndel), Ritchie Sam Anpong (Deurne), Tugberg Yildirim (Geldrop), Paul Dijkmans (FC Eindhoven), Koen van Steensel (FC Eindhoven), Frank Kuppens (DESK), Eelco Horsten (Roda JC), Cas Peters (WVVZ) Patrick Smulders (Schijndel), Emile v.d. Meerakker (n.n.b.), Carlo Vorstenbosch (stopt), Sjoerd van de Wal (Best Vooruit), Paul Voss (Nieuw Woensel), Menno Kuulkers (Marvilde), Robert Bettgens (Gestel)
UDI’19/Beter Bed Mourad Mamaar (Houtvenne, Bel.), Roy Vissers (De Valk), Joep van Geelkerken (FC Den Bosch), Danny Claassen (FC De Rakt) Tim Strijbosch (Oosterzonen, Bel.), Tom van der Molen (UDI2), Thijmen de Ruijter (UDI2), Patrick Kremers (stopt), Marc Koot (FC Oss)



Geef een reactie

Vul je gegevens in of klik op een icoon om in te loggen.

WordPress.com logo

Je reageert onder je WordPress.com account. Log uit / Bijwerken )

Twitter-afbeelding

Je reageert onder je Twitter account. Log uit / Bijwerken )

Facebook foto

Je reageert onder je Facebook account. Log uit / Bijwerken )

Google+ photo

Je reageert onder je Google+ account. Log uit / Bijwerken )

Verbinden met %s

%d bloggers liken dit: